Specjalista ds. Sprzedaży Spedycji Całopojazdowej

PEKAES Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie Klientów w zakresie nowej sprzedaży spedycji całopojazdowej krajowej i międzynarodowej zgodnie z założonym planem;

  • Utrzymanie i rozwój Klientów;

  • Analiza rynku i konkurencji;

  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów;

  • Prezentacja i negocjacje ofert handlowych;

  • Współpraca operacyjno-handlowa z działem Spedycji Całopojazdowej.

Wymagania

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w spedycji Całopojazdowej;

  • Specjalistyczna wiedza z zakresu usług transportowych całopojazdowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne;

  • Zorientowanie na osiąganie celów;

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji;

  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu;

  • Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • Szereg benefitów (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).

Ostatnia aktualizacja:
04.09.2020

Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja