DevOps Engineer

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Tworzenie i rozwijaniem platformy mikroserwisowej dla projektów realizowanych w ramach Centrum Technologicznego Rossmann.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość platformy Docker

  • Doświadczenie w budowie i zarządzaniu wysoko dostępnymi klastrami K8S (zarówno cloud jak i on-premise)

  • Wiedza z zakresu rozwiązań chmurowych AWS.

  • Dobra znajomość narzędzi Terraform, Ansible,

  • Umiejętność budowania procesów CI\CD w oparciu o Azure DevOps

  • Znajomość narzędzi do zarzadzania i agregowania logów (ELK Stack, Datadog)

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux (Ubuntu/Centos);

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języków skryptowych (bash/sh)

  • Podstawowa znajomość Python

  • Znajomości rozwiązań chmurowych Azure

  • Znajomość systemów kolejkowych RabbitMQ, Kafka, AWS MSK

  • Znajomość baz danych NoSQL (MongoDB, Redis)

Oferujemy

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków;

  • Rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy;

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Ostatnia aktualizacja:
21.08.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie