Front End Developer

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla klienta z branży IT, międzynarodowej firmy, dostawcy platformy do analizy danych poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Front End Developera.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Angular, JavaScript/TypeScript, CSS, HTML, Git, RXJS

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane jest doświadczenie w pracy z wizualizacją danych

  • mile widziana znajomość AngularJS, D3.js, jQuery, Less

Oferujemy:

  • możliwość realnego wpływu na używany przez tysiące użytkowników produkt oraz bieżący feedback od klientów

  • możliwości awansu - jasną ścieżkę rozwoju

  • międzynarodowe projekty

  • przyjazną atmosferę - dużo imprez integracyjnych, wspólne spędzanie czasu po pracy (gry w squasha), chillout room z Xbox i Oculus GO, lodówkę pełna przekąsek, energetyków, owoców

  • grywalizacje wewnętrzne, w których nagrodami są vouchery do Decathlonu, Amazonu, Allegro, TUI itp.

  • lekcje nauki j. angielskiego

  • pakiet medyczny, multisport, ubezpieczenie na życie

Jeśli zainteresowała Cię oferta, pisz śmiało do klaudia.kania@cpljobs.pl

Ostatnia aktualizacja:
21.08.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie