Doradca Ubezpieczeniowy

PZU Życie S.A.

Grudziądz Wąbrzeźno Rypin Nowe Świecie Toruń Aleksandrów Kujawski Ciechocinek Nieszawa Kowal Brześć Kujawski Chodecz Izbica Kujawska Lubień Kujawski Lubraniec Radziejów I Piotrków Kujawski

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych dla klientów biznesowych i indywidualnych;

  • Obsługa przydzielonego portfela klientów

  • Poszukiwanie nowych  klientów, pozyskiwanie referencji;

  • Realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia);

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. rok;

  • Mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń i usług zdrowotnych;

  • Umiejętność pracy z portfelem klientów;

  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym;

  • Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe;

  • Mile widziana własna baza kontaktów sprzedażowych;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – stałe wynagrodzenie;

  • Miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne;

  • Portfel klientów;

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy;

  • Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji.

Ostatnia aktualizacja:
20.08.2020

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia