Doradca Ubezpieczeniowy

PZU Życie S.A.

Biała Rawska Tomaszów Mazowiecki Lubochnia Aleksandrów Łódzki Zgierz Łódź Kutno Żychlin Łask Widawa Konstantynów Łódzki Pabianice Łęczyca Piątek Poddębice Uniejów Sieradz Błaszki Zduńska Wola Szadek

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych dla klientów biznesowych i indywidualnych;

  • Obsługa przydzielonego portfela klientów

  • Poszukiwanie nowych  klientów, pozyskiwanie referencji;

  • Realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia);

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. rok;

  • Mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń i usług zdrowotnych;

  • Umiejętność pracy z portfelem klientów;

  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym;

  • Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe;

  • Mile widziana własna baza kontaktów sprzedażowych;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – stałe wynagrodzenie;

  • Miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne;

  • Portfel klientów;

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy;

  • Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji.

Ostatnia aktualizacja:
20.08.2020

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia