Programista/Developer Microsoft Dynamics AX

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Implementacja, testowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w systemach informatycznych w Microsoft Dynamics AX 2009/2012/365 for Operations
  • Wsparcie serwisu aplikacji, w tym obsługa zgłoszeń
  • Kontakt z klientem zewnętrznym

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem dla Microsoft Dynamics AX
  • Znajomość modułów MS Dynamics AX 2009 lub 2012
  • Umiejętność programowania w językach X++, C# i/lub C++
  • Doświadczenie w administracji Microsoft Dynamics AX oraz baz danych Microsoft SQL Serwer 2008 lub 2003
  • Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność programowania z użyciem .NET

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • kontrakt B2B na pełny etat na czas nieokreślony z płatnym urlopem
    • umowę o pracę
  • Po okresie próbnym (3 miesiące) możliwa CAŁKOWITA PRACA ZDALNA
  • Gwarancję ciągłości zatrudnienie wraz z możliwością zmiany projektu
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dofinansowanie rozwoju: studia podyplomowe, kursy językowe etc.
  • Możliwość certyfikacji w najnowszej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 for Operations
  • Uczestnictwo w wielu ciekawych projektach
  • Stabilną pracę w firmie współpracującej z Klientami krajowymi i międzynarodowymi

Dodatkowo:

Stań się jednym z trzonów zespołu!

Ostatnia aktualizacja:
02.09.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie