Kierownik magazynu (branża e-commerce)

RIKOLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:

  • Koordynowanie prac magazynu w obrębie dystrybucji;

  • Organizacja przyjęć i wydań z magazynu;

  • Organizacja i zapewnienie sprawnego obiegu produktów, prowadzenie dokumentacji magazynowej;

  • Przestrzeganie zasad jakościowych i przepisów BHP;

  • Kontrolowanie kosztów logistycznych w oparciu o miesięczny i kwartalny budżet;

  • Dbanie o efektywność współpracy między łańcuchem dostaw a działami sprzedaży;

  • Zarządzanie podległym zespołem, w tym współpraca zespołem specjalistów odpowiedzialnych za realizację zamówień Klientów;

  • Zapewnienie i monitorowanie zachowania właściwych warunków magazynowania materiałów i produktów;

  • Monitorowanie ryzyka związanego z przeterminowaniem produktów;

  • Wdrażanie nowych projektów technologicznych, usprawniających proces realizacji zamówień.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Umiejętności zarządzania zespołem;

  • Dobrej obsługi komputera, znajomości programów magazynowych;

  • Umiejętności posługiwania się skanerami i kolektorami danych;

  • Dyspozycyjności, bardzo dobrej organizacji pracy i skrupulatności;

  • Umiejętności zarządzania realizacją zamówień Klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami;

  • Wysokich zdolności organizacyjnych przy zarządzaniu wieloma procesami logistycznymi;

  • Dużym atutem będzie znajomość branży e-commerce.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę;

  • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego.

Ostatnia aktualizacja:
15.08.2020

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja