Specjalista ds. BHP

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Specjalista ds. BHP

Główne zadania:

  • prowadzenie dokumentacji BHP

  • prowadzenie szkoleń BHP

  • zapewnienie odzieży ochronnej pracownikom produkcyjnym

  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej

  • dokonywanie oceny i dopuszczanie do użytku nowych maszyn i urządzeń

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi odpowiedzialnymi za obszar BHP, ergonomii pracy i ochrony środowiska

  • dbanie o środowisko i higienę pracy

  • raportowanie i analiza danych na potrzeby przełożonego i innych działów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP

  • znajomość przepisów, wymogów prawnych i aktualnych regulacji z zakresu BHP i ergonomii pracy

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku w środowisku produkcyjnym

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (praca w środowisku międzynarodowym)

  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • mile widziana znajomość programu typu ERP

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • pełen pakiet benefitów

  • dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju

Ostatnia aktualizacja:
17.08.2020

Doradztwo / Konsulting, Human Resources / Kadry, Przemysł / Produkcja