Partner ds. rozwoju franczyzy

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Cały Region

9-23-58407

Naszym Klientem jest firma Żabka Polska, firma o ugruntowanej pozycji lidera w branży convenience, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:
Partner ds. Rozwoju Franczyzy

Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa

Zakres obowiązków:

- Realizowanie celów związanych ze skutecznym pozyskiwaniem kandydatów na Franczyzobiorców
- Prowadzenie rozmów w zakresie sprzedaży usługi franczyzowej
- Aktywny udział w działaniach rekrutacyjnych oraz wsparcie w procesie onboardingu
- Diagnozowanie potrzeb szkoleniowych kandydatów
- Wsparcie kandydatów w kompletowaniu niezbędnych dokumentów
- Zarządzanie bazą danych
- Raportowanie aktywności

Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży, szczególnie usługi lub oferty oraz pozyskiwaniu Klientów
- Doświadczenie w pozyskiwaniu i rozwijaniu bazy Klientów
- Zorientowanie na wyniki i motywacja do realizowania celu
- Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
- Skrupulatność w przygotowaniu dokumentacji
- Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Mobilność

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B na czas nieokreślony
- Pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych
- Wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjną premią, zależną od osiągniętych wyników
- Samochód służbowy do wykorzystania prywatnego, tablet/laptop oraz telefon
- Możliwość udziału w ciekawych projektach
- Indywidualnie dobrane dodatkowe benefity takie jak karta sportowa lub ubezpieczenie.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Sprzedaż detaliczna / Handel