Manager Operacyjny

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-21-58443

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy , która jest liderem w swojej branży i dynamicznie się rozwija, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Managera Operacyjnego.

Zakres obowiązków

-Zapewnienie wysokich standardów bezpieczeństwa osób i towarów;
-Audytowanie magazynu,
-Odpowiedzialność za eksploatację centrum logistycznego (negocjacje kontraktów, weryfikacja realizacji),
-Planowanie oraz wdrażanie inwestycji;
-Planowanie oraz realizacja budżetu;
-Kierowanie pracą bhp, techników utrzymania ruchu;
- Zarządzanie zespołem administracji oraz dbanie o jego rozwój.

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy w obszarze magazynu, centrum logistycznego;
-Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
-Motywacja do nauki i samodoskonalenia;
-Duże zdolności interepersonalne;
-Doświadczenie i wiedza z zakresu bezpieczeństwa, znajomość przepisów BHP;
- Mile widziane doświadczenie w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Korzyści:
- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Pakiet benefitów (np. karta sportowa, ubezpieczenie medyczne);
- Szybki rozwój zawodowy w hierarchii firmy;
- Świetna atmosfera w miejscu pracy;
- Uczestnictwo w szkoleniach (również za granicą).

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Logistyka