Operator wtryskarki

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie godzinowe plus dodatek za prace w hałasie
  • pracę w małym zespole
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport oraz z dodatkowe ubezpieczenia na życie

Zadania:

  • obsługa maszyn wtryskowych
  • utrzymywanie maszyn w ruchu podczas zmiany
  • prace transportowe w obrębie stanowisk pracy i pomiędzy oddziałami
  • gotowość do pracy fizycznej

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej przy obsłudze wtryskarek
  • zręczność oraz precyzja wykonywanych działań
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej w systemie 3 zmian

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Produkcja