Operator / Operator techniczny (m/k)

Trenkwalder

Pabianice

Opis stanowiska:
  • przygotowania urządzeń i pomieszczeń do procesu produkcji,
  • przezbrajania obsługiwanych urządzeń,
  • opieka nad procesem naważenia, suszenia i granulowania,
  • wypełnianie dokumentacji rejestrującej wykonaną pracę przy procesie produkcji,
  • wykonywanie prac technicznych związanych z obsługą urządzeń konserwacją, drobnymi naprawami oraz regulacją urządzeń.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji w branży farmaceutycznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana umiejętność przezbrajania maszyn,
  • otwartość, sumienność.

Oferujemy:
  • bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta,
  • kwartalny system premiowy w wysokości 10% kwartalnego wynagrodzenia (wysokość premii zależna od oceny przełożonego, poziomu realizacji planów oraz poziomu absencji) ,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane doświadczeniem,
  • benefity, w tym opiekę medyczną, możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego, dostęp do środków zebranych w ramach ZFŚS,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość awansu.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Produkcja