Kierownik Magazynu

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-21-58393

Dla naszego Klienta z siedzibą w Łodzi, poszukujemy osób zainteresowanych rekrutacją na stanowisko Kierownika Magazynu.

Zadania:

- Kierowanie pracą magazynu;
- Zarządzanie oraz nadzór nad logistyką przyjmowania i wydawania towarów z magazynu;
- Kierowanie pracą bardzo dużego zespołu pracowników;
- Odpowiedzialność za wskaźniki operacyjne związane z magazynem, transportem i logistyką;
- Przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów;
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
- Nadzór nad budżetem;
- Optymalizacja procesów logistycznych;
- Efektywne reagowanie i elastyczne odpowiadanie na zmiany;
- Wprowadzanie i kreowanie nowych rozwiązań, podejścia do prowadzenia biznesu.

Wymagania:
- Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku: Kierownika Magazynu, Kierownika Logistyki, Z-cy Kierownika Magazynu etc.
- Znajomość procesów magazynowych, dystrybucji i logistyki;
- Odpowiedzialność za procesy:wprowadzanie i przyjęcie dostaw, sortowanie, ekspansja i reklamacja;
- Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników;
- Efektywne motywowanie pracowników;
- Dążenie do osiągnięcia celu i efektów;
- Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu;
- Doświadczenie w obsłudze programów magazynowych;
- Samodzielność, kreatywność i gotowość do wdrażania zmian.

Korzyści:
- Premia kwartalna;
- Owoce w biurze;
- Karta sportowa;
- Opieka medyczna w Luxmed;
- Ubezpieczenie zdrowotne;
- Karty, bony upominkowe.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Logistyka