Pracownik Produkcji

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • Montaż sprzętu gospodarstwa domowego
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych na zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • Sprawdzanie parametrów i kontrola wzrokowa wyrobów gotowych
  • Przeprowadzanie kontroli jakości produktów.
  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Uczestnictwo w działaniach usprawniających pracę

Wymagania:

  • Doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnej - mile widziane
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy również w weekendy
  • Zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? APLIKUJ TERAZ!

Zapraszamy również do naszego biura mieszczącego się przy ul. Tomaszowskiej 7 w Łodzi lub zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu 512-098-539

ZATRUDNIAMY RÓWNIEŻ OSOBY Z ZAGRANICY !!

Prosimy o dopisanie w zgłoszeniu następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych - Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji - zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienia w oparciu na umowę o pracę tymczasową (pełen ZUS płatny , urlopy)
  • Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa, premie, dodatki nocne, nadgodziny dodatkowo płatne)
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport oraz grupowe ubezpieczenie
  • Praca na terenie Łódź- Dąbrowa/ Olechów
  • Bezpłatny transport na terenie Łodzi (oraz z Pabianic, Zduńska Wola, Łasku, Piotrkowa Trybunalskiego, Moszczenica, Tuszyn, Koluszki, Brzeziny, Daszyna, Łęczycy, Ozorkowa i Zgierza)

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Produkcja