Technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-10-57223

Naszym Klientem jest firma z branży produkującej wyposażenie kuchenne i łazienkowe, która obecnie dynamicznie się rozwija, zarówno na rynku polskim jak i europejskim. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: płd-wsch. część woj. łódzkiego

Zakres obowiązków:

- organizacja i nadzór nad projektami nowych wyrobów – praca z klientami
- tworzenie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej
- opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w procesie produkcji,
- nadzór i optymalizacja procesów konstrukcji modeli, form i końcowych wyrobów
- przeprowadzanie prób technologicznych dla nowych ustawień maszyn
- rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych w zakresie technologii stosowanych w firmie
- standaryzowanie procesów technologicznych i produkcyjnych zgodnie z filozofią LEAN
- tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,
- opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w procesie produkcji
- nadzór i optymalizacja procesów produkcji kompozytów,
- przeprowadzanie prób technologicznych dla nowych ustawień
- rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych
- wystandaryzowanie procesów technologicznych i produkcyjnych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe na kierunku technologia polimerów/ przetwórstwo tworzyw sztucznych
- doświadczenie w zakresie technologii procesów odlewniczych z użyciem żywic i wypełniaczy w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych lub ceramiki
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną CAD
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- samodzielność, kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Korzyści:
Oferta zawiera:
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
- Miła atmosfera pracy
- Udział w szkoleniach wdrożeniowych i doskonalących
- Pakiet benefitów
- Udział w niszowym projekcie dotyczącym wdrożenia nowych produktów na rynek.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Produkcja