Specjalista ds. systemów jakości

SuperDrob S.A.

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • wdrażanie, utrzymanie i doskonalenie systemów zapewniania bezpieczeństwa i jakości żywności;

  • organizacja działań w zakresie tworzenia, weryfikacji i przeglądu systemu HACCP;

  • bieżąca ocena stopnia spełniania wymagań systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności;

  • raportowanie statusu systemów zapewniania i bezpieczeństwa jakości żywności;

  • przygotowywanie zakładu do audytów zewnętrznych i reprezentowanie firmy w trakcie ich przebiegu;

  • prowadzenie audytów wewnętrznych;

  • prowadzenie audytów u dostawców;

  • rozpatrywanie reklamacji.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne;

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • znajomość aktualnych wymagań prawnych w zakresie dotyczącym funkcjonowania zakładu;

  • znajomość norm BRC, IFS;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;

  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office: word, excel);

  • zdolności analityczne, dokładność, zaangażowanie;

  • umiejętność egzekwowania oraz przestrzegania ustaleń.

Oferujemy

 Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, nagród,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny,

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.

Ostatnia aktualizacja:
22.10.2020

Branża / kategoria:
Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja