Symfony Fullstack Developer [Rekrutacja online]

Polcode Sp. z o.o

Opis stanowiska

Miejsce pracy: 100% zdalnie lub Białystok, Łódź, Kraków, Warszawa

Jeśli:

  • Podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie.

  • Doskonale znasz PHP 7 i Symfony 4.

  • Masz minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia z frameworkiem Symfony.

  • Swobodnie czujesz się w technologiach front-endowych (HTML5/CSS3/JavaScript).

  • Masz za sobą kilka komercyjnych projektów w React.js i Angular.

  • Posiadasz dobrą znajomość baz danych (głównie MySQL).

  • Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2.

Wymagania

Będziesz odpowiadać za:

  • Tworzenie od zera oraz rozwijanie istniejących aplikacji opartych o najnowsze wersje Symfony - zgodnie z najlepszymi standardami.

  • Współpracę z pozostałymi członkami zespołu Polcode (devops, frontend, testerzy, PM).

  • Współpracę z klientami z całego świata.

  • Estymację czasochłonności zadań programistycznych.

  • Rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem.

Oferujemy

Co oferujemy w zamian?

  • Profesjonalnie przygotowany proces onboardingu, wsparcie Mentora, code review, support grup technologicznych na wewnętrznych komunikatorach.

  • Pracę w projektach dopasowanych do Twoich core'owych technologii, jak i tych, w których chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności.

  • Pracę w godzinach, które odpowiadają Twojemu rytmowi dnia, z miejsca, które sam wybierzesz.

  • Roczny budżet szkoleniowy realizowany w ramach godzin pracy.

  • Możliwość rozwoju Twoich zainteresowań. Możesz występować jako prelegent na prestiżowych konferencjach i warsztatach, publikować na naszym blogu, pomagać w rekrutacji programistów, doradzać partnerom biznesowym przy podejmowaniu strategicznych decyzji czy też pełnić rolę lidera projektu lub mentora. Wybór należy do Ciebie.

  • Pokrycie kosztów certyfikacji.

  • Możliwość wyjazdów służbowych na konferencje i eventy specjalistyczne.

  • Integracje, na których przekonasz się dlaczego nasi pracownicy cenią sobie pracę w Polcode, a przyjaźnie nawiązane u nas trwają latami.

Do zobaczenia na pierwszej rozmowie!

Ostatnia aktualizacja:
05.11.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie