Programista C++/PHP/JavaScript

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji produkcyjnych firmy

  • Tworzenie nowych rozwiązań i aplikacji wg specyfikacji biznesowych produkt manager-ów.

  • Współpraca z zespołami deweloperskimi z innych działów przy tworzeniu rozwiązań wspólnych.

Wymagania

  • Znajomość na poziomie dobrym większości z technologii: C++, JavaScript, HTML, CSS, PL/SQL,j Query,PHP,VBA,Linux, bash

  • Przynajmniej 3 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność komunikacji z biznesem i przekładania potrzeb biznesowych na konkretne rozwiązania informatyczne.

  • Umiejętność pracy samodzielnej i dostarczania kompletnego rozwiązania informatycznego.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka lub pokrewne

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość: ODBC, PostgreSQL, MSSQL, SOLR, TSQL, Ajax, C, CGI, ActiveMQ, Zend, java (lub chęć doszkolenia się w w/w zakresie)

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzenia i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub samozatrudnienie,

  • Możliwość pełnej pracy zdalnej,

  • Interesującą pracę z dostępem do profesjonalnych narzędzi informatycznych

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i międzynarodowej strukturze.

  • Współprace w międzynarodowym zespole.

  • Miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Ostatnia aktualizacja:
05.11.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie