Doradca Klienta

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

Łódź Skierniewice Aleksandrów Łódzki Głowno Kutno Pabianice Stryków Zgierz Łęczyca Łowicz Brzeziny

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów, zarówno B2C jak i B2B;

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami;

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie rozmów sprzedażowych;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze Klienta;

  • Wykształcenia średniego;

  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i zaangażowania;

  • Samodzielności w planowaniu oraz działaniu.

Oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w branży ubezpieczeniowej;

  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży;

  • Możliwość wyboru formy współpracy;

  • Atrakcyjne zarobki oparte na prowizjach, premiach i stałym dofinansowaniu w ramach rozpoczętej współpracy;

  • Elastyczny czas pracy - sam decydujesz jak chcesz stworzyć swój harmonogram pracy w strukturach sprzedaży;

  • Udział w ciekawych programach rozwojowych.

Ostatnia aktualizacja:
29.10.2020

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia