Doradca Handlowy

Kuhn Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów

  • Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe

  • Sprzedaż i wynajem maszyn

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży na podstawie zamówienia klienta

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży minimum 2 lata (najchętniej B2B)

  • Nastawienie na osiąganie wyników i realizację planów sprzedażowych

  • Zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwe nawiązywanie kontaktów)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Samochód służbowy i niezbędne do pracy narzędzia

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta