Referent ds. logistyki odpadów specjalnych

REMONDIS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • realizacja obsługi klienta na podstawie otrzymanych zamówień

  • kontakty z klientami i podwykonawcami

  • obsługa systemu informatycznego funkcjonującego w Spółce

  • prowadzenie dokumentacji.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, kierunek logistyka lub ochrona środowiska

  • dobra znajomość programów Excel i Word

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • grupowe ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach

  • kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę

  • atrakcyjne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Ostatnia aktualizacja:
22.10.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta