Pomocnik maszynisty turbozespołu

PGE Energia Ciepła S.A.

Zgierz

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za:

  • Prowadzenie eksploatacji urządzeń maszynowni, w tym sterowanie i nadzór nad pracą i parametrami turbiny i urządzeń pomocniczych.

Wymagania

Od osób zainteresowanych oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum zasadniczego zawodowe (mile widziane średnie bądź wyższe techniczne).

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Dyspozycyjności.

  • Odpowiedzialności.

  • Zaangażowania.

  • Świadectwa kwalifikacyjnego E uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji - Grupa 2, a w przypadku ich braku przystąpienia do egzaminu na uprawnienia po okresie przyuczania.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji na rynku energetycznym.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Awans na stanowisko maszynisty turbozespołu po okresie przyuczenia.

  • Atrakcyjne świadczenia socjalne z ZFŚS.

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

Ostatnia aktualizacja:
22.10.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja