Pracownik Magazynowy

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Zadania:

  • przyjęcie i relokacja dostaw

  • kompletowanie i pakowanie towaru oraz wysyłka do naszych salonów

  • dbałość o porządek na magazynie

  • praca ze skanerem

Praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku (zmiany: 6:00 – 14:00 i 13:00– 21:00)

Wymagania

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia

  • dyspozycyjność, efektywność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia na wózki widłowe

  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie WMS

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia ze stawką godzinową 20 zł brutto

  • motywacyjny system premiowy

  • bardzo dobrze skomunikowane miejsce pracy w centrum Łodzi

  • bezpłatny parking

Ostatnia aktualizacja:
05.11.2020

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja