Grafik odzieżowy

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowywanie grafik na odzież w oparciu o aktualne trendy

  • poszukiwanie inspiracji oraz współudział w tworzeniu nowych kolekcji

  • wykonywanie dokumentacji technicznej odzieży

  • kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym

  • realny udział w tworzeniu nowych trendów

  • analiza konkurencji po względem trendów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrą znajomość programu Adobe Illustrator, Corel Draworaz Photoshop

  • zmysł artystyczny oraz zdolności rysunkowe i malarskie

  • chęć do śledzenia najnowszych trendów w modzie

  • Samodzielność, pomysłowość kreatywność i zaangażowanie

  • Kreatywności, otwartości na nowe zadania, dokładności

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Zaangażowania i zdyscyplinowania

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Doświadczenie w branży fashion mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i/ lub pakietu sportowego

  • rabaty pracownicze

  • dogodny dojazd z bezpłatnym parkingiem

Ostatnia aktualizacja:
31.10.2020

Branża / kategoria:
Grafika / Fotografia / Kreacja, Media / Sztuka / Rozrywka