Koordynator magazynu e-commerce

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

WYMAGANIA

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem procesami magazynowymi

  • Umiejętność sprawnego i efektywnego zarządzania zespołem

  • Znajomość zasad funkcjonowania magazynu i dokumentacji magazynowej

  • Dobra znajomość Microsoft Excel

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielnego podejmowania decyzji

  • Umiejętności efektywnego planowania i działania w oparciu o wyznaczone cele

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Koordynowanie i zarządzania procesami w magazynie

  • Nadzór nad terminowością wykonywanych działań

  • Współtworzenie i wdrażanie procedur, optymalizacji procesów oraz standardów pracy

  • Planowanie, delegowanie i monitorowanie pracy zespołu

Oferujemy

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia i bezpieczeństwo finansowe

  • Pracę w prężnie rozwijającym się e-commerce znanej marki modowej

  • Odpowiedzialną i samodzielną pracę

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego lub ubezpieczenia grupowego

Ostatnia aktualizacja:
31.10.2020

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja