Sprzedawca / Doradca Klienta

Pepe Jeans Polska

Rzgów - Ptak Outlet

Opis stanowiska

Lubisz świetną zabawę i żyjesz chwilą? Dokładnie tak według nas powinna wyglądać praca.
Nasz sklep czeka na Ciebie!

Co możemy Ci powiedzieć o nas? Jesteśmy elastyczni, dynamiczni, zawsze na bieżąco z trendami, a w naszych sklepach pracują najlepsze zespoły.

Wymagania

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi, jeśli:

  • Moda to Twoja pasja i chcesz rozwijać się w branży fashion

  • Lubisz pracę w zespole

  • Motywują Cię wyzwania i chcesz się rozwijać zawodowo

  • Jesteś odpowiedzialny i zaangażowany w pracę

  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane)

Jakie będą Twoje zadania?

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Realizacja celów sprzedaży

  • Dbanie o wizerunek sklepu

  • Bycie dobrym ambasadorem marki

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym bądź niepełnym wymiarze czasu pracy

  • Stałe wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym

    Prowizja wypłacana w każdym miesiącu

  • Elastyczne godziny pracy

  • Systematyczny wzrost wynagrodzenia

  • Zniżkę pracowniczą na asortyment w sklepach stacjonarnych i online

  • Uniform na każdy sezon

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

Ostatnia aktualizacja:
29.10.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta