Inspektor ochrony fizycznej

Solid Security Sp. z o.o.

Opis stanowiska

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowa zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS (po okresie próbnym umowa o pracę).

  • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 3000 zł netto,

  • wstępne szkolenie.

Wymagania

Podejmując z nami współpracę będziesz odpowiedzialny/a za:

  • prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracowników,

  • nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów na podległym terenie,

  • rekrutacja, organizacja pracy oraz rozliczanie pracowników ochrony,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz godne reprezentowanie jej przed Kontrahentami.

Oferujemy

Wymagania:

  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,

  • bardzo dobra organizacja pracy pracy własnej jak i podległego zespołu,

  • niekaralność,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakiet MS Office)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Ochrona osób i mienia