Przedstawiciel handlowy z prawdziwego zdarzenia

AA Euro Recruitment Poland

Stryków

Opis stanowiska

W całej Polsce dla naszych klientów poszukujemy sprzedawców stacjonarnych, a także przedstawicieli handlowych. Szukamy dla klientów w różnych branżach, np. w Toruniu poszukujemy handlowców mających doświadczenie w branży technicznej (budowlana, elektrotechniczna), ale też w branży stricte kobiecej (kosmetyki, odzież).

Obowiązki na stanowisku zawsze pozostają te same:

  • badanie potrzeb klienta,

  • przygotowywanie oferty dla klienta,

  • sporządzanie zamówień,

  • poszukiwanie nowych klientów w terenie,

  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi i nowymi klientami,

  • bezpośrednia obsługa klienta,

  • planowanie pracy i raportowanie jej.

Wymagania

Obecnie szczególnie interesują nas osoby z doświadczeniem sprzedażowym:

-> w branży budowlanej,
-> w branży elektrotechnicznej,
-> w branży kosmetycznej, odzieżowej

lub z doskonałą znajomością tych branż pod względem produktowym i wysoką komunikatywnością (bez koniecznego doświadczenia w sprzedaży).

Jeśli jednak:

  • masz doświadczenie sprzedażowe w innych branżach - stacjonarnie lub mobilnie,

  • myślisz o zmianie pracy lub poszukujesz jej na obecnym rynku pracy,

prześlij nam również swoje CV.

Oferujemy

Standardem, jaki oferują nasi klienci jest:

  • stałe wynagrodzenie,

  • premie związane z wynikami pracy,

  • dodatkowe benefity, np. Luxmed, Multisport, itd.

  • narzędzia do pracy (w przypadku handlowców mobilnych m.in. samochód służbowy).

Ostatnia aktualizacja:
22.10.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta