Merchandiser Mobilny

MS Services Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Będziesz:

  • dbał/a o ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszego klienta,

  • rozmieszczał/a materiały promocyjne i reklamowe,

  • kontrolował/a efektywność zainstalowanego sprzętu, raportował/a.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie (mile widziani studenci zaoczni)

  • posiadasz oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • jesteś zmotywowany/a do pracy i zaangażowany/a

  • praca fizyczna nie jest Ci straszna

  • jesteś komunikatywny/a i kreatywny/a

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • posiadasz prawo jazdy kat. B. (doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  1. Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Kafeteryjny system benefitów

Ostatnia aktualizacja:
05.11.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Marketing / Reklama / PR