Specjalista ds. Sprzedaży FTL

Spedimex Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • prowadzenie działań w zakresie sprzedaży usług transportowych;

  • realizacja zadań i planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową Spółki;

  • pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług proponowanych przez Spółkę, w szczególności: usług transportu całopojazdowego krajowego i międzynarodowego;

  • utrzymywanie i rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami, budowanie trwałych relacji;

  • proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb Klientów;

  • prowadzenie prezentacji i przygotowywanie ofert dla Klientów;

  • negocjowanie warunków handlowych.

Wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży i pozyskiwaniu Klientów w produkcie całopojazdowym FTL min. 2 lata – warunek konieczny;

  • dobrej znajomość zakresu usług transportowych;

  • wysokich umiejętności komunikacyjne;

  • zorientowania na osiąganie celów;

  • umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji;

  • komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim;

  • dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu, otwartości;

  • Bardzo dobrej umiejętności posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel);

  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • chcesz twardo stąpać po ziemi i czuć się bezpiecznie? – my Ci gwarantujemy stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • rozwój zawodowy

  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków

  • samochód służbowy

  • sponsorowany pakiet medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!

  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja