Doradca klienta Dział Narzędzia

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Stabilne i bezpieczne warunki
    zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje oraz poszerzające wiedzę produktową

  • Benefity pozapłacowe

Wymagania

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów

  • zapewnienie dostępności towarów (zamówienia, wykładanie towaru na półkę)

  • dbałość o dobry wygląd działu narzędzia (czuwanie nad poprawnością etykiet cenowych, przygotowanie plakatów cenowych)

Oferujemy

  • znasz produkty z działu narzędzia

  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sklepie wielkopowierzchniowych

  • chcesz się rozwijać

  • lubisz pracę z Ludźmi

  • masz dobrą organizację pracy

  • masz umiejętność pracy w zespole

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe - będzie to Twój dodatkowy atut ;)

Ostatnia aktualizacja:
31.10.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta