Python Developer (Flask)

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Praca dla Klientów na całym świecie w międzynarodowym środowisku
  • Zapewnianie wsparcia w zakresie tworzenia doskonałego oprogramowania, w tym IoT, uczenia maszynowego i projektów związanych z blockchain
  • Praca w najnowszych technologiach, oprogramowaniach i metodologii Agile do zarządzania projektami

Wymagania

  • 3+ doświadczenia w tworzeniu aplikacji w Pythonie
  • Doświadczenie w pracy z Flask
  • Znajomość relacyjnych baz danych takich jak MySQL lub PostgreSQL
  • Znajomość baz danych NoSQL
  • Znajomość Redis & Rabbit MQ
  • Praktyczne umiejętności korzystania z podstawowych narzędzi DevOps
  • Znajomość języka angieilskiego minimum na posziomie B2/C1

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z:
    • Pandas / NumPy
    • Django lub Pyramid
    • avascript/Typescript, HTML5/CSS3

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Płatny urlop (24 dni robocze)
  • Całkowita praca zdalna lub w biurze w Gdyni
  • 100% zdalna rekrutacja i oboarding
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne (w tym podstawowe usługi stomatologiczne) i Multisport
  • Możliwości rozwoju
  • Możliwość tworzenia kreatywnych rozwiązań
  • Wpływ na tworzone techniki i architekturę

Ostatnia aktualizacja:
04.11.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie