Project Manager IT

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą, delegowanie zadań, ustalanie priorytetów i nadzorowanie pracy zespołu
  • Wspieranie zespołu projektowego i wyznaczanie kierunku działania
  • Budowanie zespołu projektowego, planowanie, koordynowanie i nadzorowanie zadań projektowych
  • Prowadzenie projektów IT
  • Pilnowanie pełnego cyklu projektów (wyceny, harmonogram, odbiór, testy, dokumentacja)
  • Dbanie o jakość dokumentacji projektowej i utrzymanie standardów w realizowanych projektach
  • Koordynowanie oraz monitoring prac w ramach realizowanych projektów
  • Wyznaczenie kierunków rozwoju systemów i poszukiwanie efektywnych rozwiązań
  • Wprowadzanie miar: ile incydentów jest zgłaszanych, jak szybko są rozwiązywane, czego dotyczą
  • Wprowadzanie uniwersalnych systemów służących całemu przedsiębiorstwu (holistyczne patrzenie na zlecane projekty)
  • Podejmowanie decyzji odnośnie konieczności konserwacji/rozwoju systemów
  • Wdrażanie narzędzi, standardów, strategii oraz planu komunikacji pomiędzy przedsiębiorstwem, a zespołem
  • Poprawa i optymalizacja procesów przedsiębiorstwa w obszarze projektów IT
  • Współuczestnictwo w tworzeniu budżetu inwestycyjnego.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość SQL i zagadnień baz danych
  • Umiejętności praktycznego zarządzania projektami IT w metodykach zwinnych
  • Doświadczenie w realizacji projektów na styku biznes - IT
  • Umiejętności zarządzania i optymalizacji procesów
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspierających proces zarządzania projektem: Jira, Confluence
  • Doświadczenie w zakresie pracy z projektantami graficznymi w oparciu o UX oraz Design Thinking
  • Ogólnej znajomości technologii informatycznych ułatwiającej skuteczną komunikację z zespołem
  • Umiejętność zarządzania relacjami z dostawcami zewnętrznymi
  • Znajomość tematyki w obszarze SEO, RWD
  • Inicjatywy, odpowiedzialności i pełnego zaangażowania w wykonanie powierzonych zadań
  • Elastyczności, umiejętności pracy przy zmieniających się priorytetach i pod presją czasu
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Orientacji na jakość i szczegóły, dokładności i skrupulatności
  • Orientacji na klienta wewnętrznego - zrozumienia jego potrzeb biznesowych i chęci udzielania wsparcia
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się w mowie i w piśmie
  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy
  • Umiejętność zaangażowania i koordynowania pracy zespołu w kierunku osiągnięcia założonego celu,

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość obsługi Google Analytics
  • Posiadanie certyfikatu potwierdzającego znajomość metodyk Prince2, SCRUM lub ITIL
  • Umiejętność rozliczania czasu pracy zespołu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem developerskim (motywowanie, rozwój pracowników)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę B2B
  • Możliwość realizowania interesujących projektów, samorealizacji oraz rozwoju osobistego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dzień wolny z okazji urodzin
  • Przyjazne środowisko pracy

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2020

Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca