Specjalista ds. sprzedaży

mBank S.A.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)

  • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji

Wymagania

Potrzebne Ci będzie:

  • empatyczne nastawienie do pracy z klientem

  • motywacja do zdobywania doświadczenia zawodowego

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • konsekwencja w realizacji założonych celów

  • pozytywna energia w działaniu, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub aktywnej sprzedaży

  • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)

Nasza propozycja to zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres zastępstwa.

Oferujemy:

  • konkursy sprzedażowe

  • jasną ścieżkę kariery

  • przejrzysty system wynagradzania

  • rozbudowany system adaptacyjny

  • dofinansowanie do świąt i wypoczynku

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Umowę o pracę w Placówce Partnerskiej

  • Konkursy sprzedażowe

  • Jasną ścieżkę kariery

  • Przejrzysty system wynagradzania

  • Kartę sportową

  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku

Ostatnia aktualizacja:
14.10.2020

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta