Operator maszyn poligraficznych

AA Euro Recruitment Poland

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji

  • przezbrajanie maszyn

  • ustawianie i utrzymywanie na ustalonym poziomie parametrów produkcyjnych

  • ciągła kontrola jakości produkowanych wyrobów

  • uczestniczenie w usuwaniu awarii maszyn

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe

  • doświadczenie 2-3 lata w obszarze poligrafii (druk offsetowy, fleksografia)

  • gotowość do pracy w systemie zrównoważonym: 4 dni pracy po 12h + 4 dni wolne

  • umiejętność obsługi maszyn poligraficznych

  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • szkolenia zewnętrzne

  • pracę w stabilnej firmie

  • umowę o pracę

  • możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karta Multisport)

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2020

Grafika / Fotografia / Kreacja, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja