Kierownik Salonu

PATRIZIA ARYTON

Łódź - Centrum Manufaktura

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów w zakresie produktów oferowanych przez firmę z branży mody damskiej, realizację założonego budżetu, przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz dbanie o wygląd i wystrój salonu.

Wymagania

Wymagania:

  • pasja i entuzjazm

  • umiejętność planowania pracy własnej oraz podległego zespołu

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • zatrudnienie w polskiej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

  • szkolenia wewnętrzne

  • opieka medyczna, pakiety ubezpieczeń na życie

  • przyjazna atmosfera pracy

Ostatnia aktualizacja:
04.11.2020

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta