Kierownik Obiektu / Koordynator Kontraktów (Branża – Utrzymanie Czystości)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Opis stanowiska

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),

  • Zadaniowy system pracy pozwalający realizować cele,

  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,

  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali.

Wymagania

Obowiązki

  • Koordynacja pracy ekip utrzymania czystości na podległym kontrakcie,

  • Kontrola czasu pracy pracowników, rozliczenia czasu pracy, rekrutacje, grafiki,

  • Kontrola kosztów i zarządzanie budżetem kontraktu,

  • Współpraca z przedstawicielami klienta,

  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonej usługi,

  • Szkolenie nowych pracowników,

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy,

  • Raportowanie wyników do przełożonych.

Oferujemy

Oczekujemy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,

  • Mile widziane wykształcenie wyższe,

  • Umiejętność zarządzania procesami, tworzenia harmonogramów,

  • Mile widziane zaświadczenie o niekaralności,

  • Chęci do pracy i pozytywne myślenie,

  • Doświadczenie w kierowaniu grupami pracowników,

  • Dobra obsługa komputera,

  • Elastyczność i dobra organizacja pracy własnej,

  • Prawo jazdy kat. B.

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2020

Kadra zarządzająca, Nieruchomości, Serwis / Technika / Montaż