Główny Analityk Finansowy

Mosty Łódź S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie procesu planowania finansowego krótko i długoterminowego, w tym przygotowanie budżetu, forecastów wraz z kontrolą ich realizacji

  • Dostarczenie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji

  • Monitorowanie okresowych wyników finansowych ich analiza oraz identyfikacja odchyleń

  • Bieżąca analiza płynności finansowej organizacji wraz z analizą ryzyka ekonomicznego

  • Współpraca z firmami audytorskimi w zakresie realizacji projektów budowlanych

  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca

  • Sporządzanie wycen kontraktów

  • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby zarządu i kadry kierowniczej

  • Przygotowywanie analiz ad-hoc

  • Współpraca z wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy

  • Koordynacja prac podległego zespołu

  • Doświadczenie w branży budowlanej

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Wykształcenie wyższe (controlling, finanse, budownictwo)

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office w tym w szczególności Excel

  • Atutem będzie znajomość j. angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dodatkowe benefity w postaci karty multisport, ubezpieczenie grupo

Ostatnia aktualizacja:
04.11.2020

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki