Brygadzista zmiany

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • kierowanie grupą pracowników magazynowych

  • nadzór na prawidłowym prowadzeniem gospodarki magazynowej

  • koordynację zadań i rozdzielanie obowiązków przydzielonym pracownikom

  • utrzymanie porządku oraz dyscypliny pracy w ramach powierzonych zadań

  • dbałość i nadzór nad powierzonym mieniem

  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad bhp oraz przepisów przeciwpożarowych

  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń

  • nadzór nad jakością wykonanych prac

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu grupą ludzi (mile widziane w branży odzieżowej)

  • znajomości gospodarki magazynowej oraz działań spedycyjnych

  • umiejętności kontroli, analizy i oceny wyników pracy podległych pracowników

  • umiejętności planowania i koordynacji prac magazynowych

  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz komunikatywności

  • decyzyjności i zdolności rozwiązywania problemów

  • mile widziane umiejętności pracy w programie MS Excel

  • mile widziana znajomość pracy na systemach WMS

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o gruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • terminowe wynagrodzenie

  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i pakietu sportowego

Ostatnia aktualizacja:
28.10.2020

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja