Doradca serwisowy

MOTOKARIERA S.C.

Łódź Stryków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klienta w serwisie firmy (mechanicznym lub blacharsko-lakierniczym, w zależności od doświadczenia).

Wymagania

Oczekiwania naszego Klienta:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (również w serwisie blacharsko-lakierniczym przy likwidacji szkód) lub jako sprzedawca części,

  • zainteresowanie branżą motoryzacyjną,

  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji,

  • wysoka motywacja i nastawienia na cele.

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • motywacyjny system wynagradzania.

Ostatnia aktualizacja:
12.10.2020

Motoryzacja, Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta