Mechanik

MOTOKARIERA S.C.

Stryków Łódź Sieradz

Opis stanowiska

Oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia w mechanice pojazdowej (mile widziane doświadczenie w ASO)

  • wykształcenia kierunkowego

  • prawa jazdy kat. B

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej pojazdów

  • samodzielności, odpowiedzialności, uczciwości

  • chęci dalszego rozwoju zawodowego w obszarze mechaniki

Wymagania

Pracodawca oferuje:

  • pracę w renomowanym ASO

  • umowę o pracę i pełne rozliczenie wynagrodzenia

  • możliwość zdobywania nowych kompetencji zawodowych i szkoleń technicznych

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • nowoczesne wyposażenie serwisu i dostęp do producenckiej dokumentacji serwisowej

  • zaplecze socjalne

  • dodatkowe benefity pozapłacowe

Ostatnia aktualizacja:
12.10.2020

Branża / kategoria:
Motoryzacja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż