Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta (bez sprzedaży)

Solid Security Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Obsługa programu komputerowego do odbierania sygnałów alarmowych

  • Kontakt telefoniczny z Klientami w zakresie odbieranych sygnałów z obiektów monitorowanych (połączenia przychodzące i wychodzące bez sprzedaży)

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera

  • Zaangażowanie do pracy

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • Niekaralność

  • Komunikatywność

  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej polskiej firmie

  • Po okresie próbnym umowa o pracę

  • Szkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku

  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego

  • Miłą atmosferę w międzypokoleniowym zespole

Ostatnia aktualizacja:
10.10.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta