Doradca Techniczno-Handlowy ds. fotowoltaiki

Sunday Polska Sp. z o.o.

Bełchatów Łódź Opoczno Piotrków Trybunalski Radomsko Sieradz Wieluń

Opis stanowiska

CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Budowanie relacji z klientami i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych wraz z wizualizacjami rozmieszczenia modułów

  • Raportowanie swoich działań i wyników

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

TWOJE UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRYCH POTRZEBUJEMY:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Komunikatywność oraz koncentracja na cele

  • Budowanie profesjonalnych relacji z klientami

  • Negocjowanie i finalizowanie umów

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Doświadczenie w branży OZE będzie dla Ciebie dodatkowym atutem !

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, karta paliwowa, telefon, iPad

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie od sprzedaży bez górnego limitu

  • Pełne wsparcie Call Center

  • Benefity: Karta Multisport oraz Pakiet Medyczny PZU

  • Możliwość awansów

  • Szkolenia wewnętrzne

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta