Spedytor Krajowy Całopojazdowy

LeasingTeam Professional

Opis stanowiska

  • Realizacja usług spedycji drogowej;

  • Praca na giełdach transportowych;

  • Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami i Przewoźnikami;

  • Realizacja wyznaczonych celów budżetowych pod względem sprzedaży oraz kosztów transportu;

  • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych i przewoźników.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora całopojazdowego - min 2 lata;

  • Umiejętność pracy na giełdach transportowych Timocom, Transporeon, Trans.eu;

  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i przewoźnikami;

  • Doświadczenie w ’prowadzeniu aut’ będzie dodatkowym atutem;

  • Dobra organizacja pracy i orientacja na osiągane wyniki;

  • Mile widziana znajomość programu SPEED oraz praktyczna znajomość pracy w MS Excel.

Oferujemy

  • Umowa o pracę;

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;

  • Możliwość rozwoju - praca w jednej z największych firm logistycznych w Polsce;

  • Możliwość awansu;

  • Szkolenia branżowe i ogólnorozwojowe;

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;

  • Szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta rabatowa na paliwo i wiele innych.

Ostatnia aktualizacja:
14.10.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja