Monter / Monterka [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Montaż drobnych elementów

  • Dbanie o dobrą jakość wytwarzanych produktów

  • Realizacja zleceń produkcyjnych

  • Stosowanie procedur i instrukcji i na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny

Wymagania

Jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w pracy na linii montażowej, w firmie produkcyjnej min. 2 lata (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w montażu drobnych elementów)

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Zdolności manualne

  • Brak alergii na czynniki chemiczne

  • Doświadczenie w obsłudze komputera i monitorów ekranowych

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Umiejętność pracy w zespole

Ty i Corning to dobre połączenie!

Oferujemy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Corning

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji

  • wczasy pod gruszą

  • premie miesięczne i roczne

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • atrakcyjną stawkę za godziny nocne (dodatek 4 zł brutto/h)

  • dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

  • bezpłatny transport dla pracowników*

  • benefity dla rodziców**

* z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Zgierza, Ozorkowa, Koluszek, Brzezin, Łowicza, Łęczycy, Głowna, Piątku

** wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2020

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż