Specjalista ds. Social Media

Pekao Direct Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • opracowaniu strategii marki w social media

  • prowadzeniu i zarządzaniu projektami związanymi z budową wizerunku firmy

  • zarządzaniu profilami w serwisach (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, Twitter)

  • śledzeniu aktywności związanej ze Spółką w social media

  • samodzielnym tworzeniu contentu

  • współpracy z podmiotami zewnętrznymi

  • badaniu trendów oraz wdrażaniu ich do strategii

  • analizie otoczenia konkurencyjnego w social media

Wymagania

  • ma co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • poznała wszystkie tajemnice świata mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, Twitter)

  • ma lekkie pióro i potrafi tworzyć krótkie, angażujące treści – zarówno komunikaty oficjalne jak i nieoficjalne

  • potrafi tworzyć materiały audiowizualne oraz je obrabiać

  • jest komunikatywna, pomysłowa i kreatywna, otwarta na nowe kontakty

  • wie, jak planować, realizować i raportować kampanie reklamowe w social media

  • posiada portfolio zrealizowanych projektów

Oferujemy

  • umowę o pracę lub współpracę B2B

  • adekwatne wynagrodzenie

  • możliwość pracy pod brandem jednego z największych banków w Polsce

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • możliwość pracy home office w ustalonym zakresie

  • pracę w jednym z najlepszych zespołów wspierających w Polsce#Nagrodzeni#SMB

Ostatnia aktualizacja:
28.10.2020

Branża / kategoria:
Internet / e-commerce, Marketing / Reklama / PR