Pracownik Działu Dostaw

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Opis stanowiska

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • sprawna i profesjonalna obsługa klientów

  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów

  • dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem

  • odpowiednie pakowanie towarów

  • stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • mile widziana aktualna książeczka Sanepidu

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w handlu

Oferujemy

Mamy Ci do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)

  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • konkursy z nagrodami dla pracowników

Ostatnia aktualizacja:
29.10.2020

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta