Pracownik Produkcji - Operator Pras Krawędziowych z możliwością przyuczenia

Schrag Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej ww. stanowisku należeć będzie: pomoc w obsłudze/obsługa maszyn produkcyjnych do obróbki metalu tj. : prasy krawędziowe, gilotyny , wykrawarki itp.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na produkcji

  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność obsługi urządzań pomiarowych będzie dodatkowym atutem

  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność

Wymagania

OBOWIĄZKI:

  • obsługa i programowanie maszyn CNC po przeszkoleniu

  • wykonywanie profili na podstawie dokumentacji technicznej

  • terminowa realizacja zadań produkcyjnych

  • kontrola jakości wykonywanych elementów

  • przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • premie, dodatki stanowiskowe, dodatki stażowe

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych -awanse stanowiskowe

  • możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe.

  • pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym

  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych

  • dla osób bez odpowiedniego doświadczenia - możliwość przeszkolenia

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2020

Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja