Regionalny Reprezentant Handlowy

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Stabilne i bezpieczne warunki
    zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje oraz poszerzające wiedzę produktową

  • Benefity pozapłacowe

Wymagania

  • sprzedaż materiałów budowlanych

  • pozyskiwanie nowych Klientów

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • obsługa Klientów Kluczowych oraz inwestycji

Oferujemy

  • znasz lokalny rynek materiałów budowlanych

  • masz wiedzę z zakresu asortymentu budowlanego

  • masz doświadczenie w sprzedaży B2B

  • min. średnie wykształcenie

  • masz umiejętność organizacji pracy własnej

  • cechuje Cię konsekwencja w działaniu, zaangażowanie i skuteczność

  • potrafisz i lubisz pracować w zespole

  • łatwo nawiązujesz i budujesz relacje z Klientami

  • biegle obsługujesz komputer (MS Office, Internet)

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta