Magazynier

Uniq Logistic Sp. z o.o. Sp.j

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw na podstawie dokumentów dostawy,

  • Wysyłanie i kontrola towarów na podstawie dokumentów wysyłkowych,

  • Prawidłowe ustawianie towarów w polach odkładczych, na regałach wysokiego składowania bądź w blokach,

  • Dekompletacja/kompletacja towarów na podstawie dokumentów, przy użyciu skanera,

  • Praca na skanerze oraz w systemie WMS,

  • Inwentaryzacje roczne, wyrywkowe,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i powierzone mienie,

  • Bieżące wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w magazynie,

  • Znajomość gospodarki magazynowej,

  • Doświadczenie w pracy na skanerze oraz z systemami WMS,

  • Znajomość obowiązujących przepisów BHP oraz PPOŻ,

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT, poparte praktycznym doświadczeniem,

  • Mile widziane doświadczenie w jeździe wózkiem z chwytakiem,

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim,

  • Motywujące wynagrodzenie zależne od wyników pracy,

  • Możliwości awansu i rozwoju wewnątrz firmy,

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet socjalny)

Ostatnia aktualizacja:
04.11.2020

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja